Храбар Мерида Класичен Детски Костим За Ноќта На Вештерките

Храбар Мерида Класичен Детски Костим За Ноќта На Вештерките

Това е достапна
DEN 543.84
Количината на стоката:

Вашата мала принцеза е бестрашна и храбра исто Како Мерида од Филмот На Дизни Храбар овој прекрасен Костим На Мерида ќе изгледа блескаво на вашето мало девојче! Костимот на принцезата на ова дете се одликува со прекрасен длабок фустан во должина на коленото со златни надуени ракави, светкаво слоевито здолниште од тул, златен лак на половината и камео со карактер. Додадете свој лак и стрела и ова храбро девојче ќе ви покаже од што е направена! Чевли не се вклучени. Дете мал одговара големина 4-6. Храбар Мерида Класичен Детски Костим За Ноќта На Вештерките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата