Дизни Помлад Мики Маус Мини Колекционерска Фигура Во Велигденско Јајце

Дизни Помлад Мики Маус Мини Колекционерска Фигура Во Велигденско Јајце

Това е достапна
DEN 95.84
Количината на стоката:

Која мини фигура На Дизни Јуниор Мики Маус ќе ја одвиткате? Секоја фигура доаѓа во симпатична капсула во облик на јајце. Отворете ја капсулата за да го откриете најновиот додаток во вашата колекција На Дизни! Соберете ги сите овие многу детални преслатки фигури. Одлично за подароци или тргување со пријателите, децата ќе сакаат да собираат. Возраст 3+? Слика спакувана во капсула во облик на јајце. Секоја бројка се продава одделно. Возраст 3+.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата