Smead Supertab Обоени Папки Со Датотеки, Намалување, Писмо, Црвено, 100 Кутија

Smead Supertab Обоени Папки Со Датотеки, Намалување, Писмо, Црвено, 100 Кутија

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Дизајниран со јазичиња кои имаат повеќе површина за етикетирање за подобрено обележување. Етикетите полесно се гледаат со користење на поголем текст или повеќе линии на текст може да бидат видливи. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. 11 пт. акции. Тип На Големина На Папката со датотеки : Буква; Боја На Папката Со Датотеки : Црвена; Семејство На Бои : Црвена; Материјал На Папката Со Датотеки : 11-пт Акции. Црвено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата