Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Правоаголник Обетки Обрач

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полиран Правоаголник Обетки Обрач

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Носете ги овие прекрасни обетки со обрач од правоаголник и додадете грациозен трепет во вашиот ансамбл. Обликувани од 10 каратно жолто злато, овие обетки блескаат со висока полирана завршница и се прицврстени со затворачи од жица и спојка. Овие безвременски и елегантни обетки сигурно ќе ви бидат следни омилени. 10 Каратно Жолто Злато, Полиран, Жица и Спојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата