Национална Компанија За Дрвја Вештачка Тенка Елка, Зелена, Смрека Од Северната Долина, Вклучува Штанд, 6. Нозе

Национална Компанија За Дрвја Вештачка Тенка Елка, Зелена, Смрека Од Северната Долина, Вклучува Штанд, 6. Нозе

Това е достапна
DEN 879.84
Количината на стоката:

Отпорен на оган и неалергенски. Во Националната Компанија За Дрвја, ние се стремиме да создадеме Висококвалитетни новогодишни украси кои ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за да можете да продолжите да го правите секој празничен момент магичен. Одвојте 45-60 минути по склопувањето за правилно обликување на дрвото со лупење на гранките и раздвојување на врвовите за да им дадете на гранките пополн изглед. Откако дрвото ќе се издува по ваш вкус, исткајте ги саканите светла низ гранките почнувајќи од врвот и движејќи се надолу кон дното. Дрвото е дизајнирано со систем на гранки со шарки што им овозможува на гранките да се лулаат надолу за брзо и едноставно поставување и повторно да се преклопат за лесно складирање. Пред да го облечете дрвото во треперливи светла и блескави украси, размислете да го ставите во дневна соба или трпезарија каде што може да се гледа од повеќе агли и не блокира никакви влезови. Направен да изгледа и да се чувствува жив, зачудувачкиот реализам на дрвото е дефиниран со неговото големо внимание на деталите, со стотици индивидуално изработени врвови на гранки што ги сочинуваат широките гранки со полно тело што создаваат простор за вашите светла и украси. Претходно нанижани со 250 ул наведени топли бели блескаво светла, енергетски ефикасни и долготрајни. Целата метална конструкција со шарки (гранките се прикачени на централните столбови) со цврст метален држач. Оваа Смрека Од Северната Долина е висока 6,5 стапки и има основа со дијаметар од 42 инчи, создавајќи потенок профил и ја прави подобра опција за оние со ограничен простор.Трансформирајте го вашиот дом во зимска земја на чудата со Вештачка Новогодишна Елка На Националната Компанија За Дрвја. 6,5 стапки Северна Долина (Р) Смрека Молив Тенок Дрво. За внатрешен или покриен надворешен дисплеј. Изградено со цврсти, висококвалитетни материјали и хипоалергични игли отпорни на оган, ова дрво е изградено за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата