Сиера 18-Надворешен Стартер За Избрани Морски Мотори Меркрузер Стерн Диск

Сиера 18-Надворешен Стартер За Избрани Морски Мотори Меркрузер Стерн Диск

Това е достапна
DEN 1343.20
Количината на стоката:

Сите ОВИЕ нови стартери за замена имаат постојан дизајн на магнет за поголем вртежен момент и подолг век на траење. Тие ги исполнуваат спецификациите НА ОЕМ и ги исполнуваат или надминуваат излезот НА ОЕМ за загарантирани перформанси. Арматурите со епоксидна обвивка со висока температура обезбедуваат цврстина за прицврстување и изолација на жиците. 90/10 бакарни чаури или тешки игла лежишта за подолг живот. Сите стартери На Сиера се целосно поддржани од гаранцијата На Сиера.Посетете http : // / за да го најдете точниот број на делот за вашиот мотор. Сиера 18-6870 Надворешен Стартер За Избрани Морски Мотори Со Погон На Меркрузер Стерн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата