Комплет За Заптивки За Инјектирање гориво Одговара: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

Комплет За Заптивки За Инјектирање гориво Одговара: 2005 - КАДИЛАК СТС, 2004 - КАДИЛАК СРХ

Това е достапна
DEN 2719.84
Количината на стоката:

КОМПЛЕТ ЗА ЗАПТИВКИ, КОМПЛЕТ За Заптивки ЗА Инјектори ЗА Гориво F/INNR(O ПРСТЕН) Одговара : 2005-2006 КАДИЛАК СТС 8 Цил 4,6 Л 2004-2006 КАДИЛАК СРХ 8 Цил 4,6 Л 2004-2006 КАДИЛАК XLR 8 Цил 4,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата