он. Телефон Случај за iPhone IPHONE XR-Иридентна Илузија

он. Телефон Случај за iPhone IPHONE XR-Иридентна Илузија

Това е достапна
DEN 399.04
Количината на стоката:

Дејствувајте смело познавањето на вашиот i Phone 11 или IPHONE XR ќе преживее се што ќе фрлите на него. Потребен ви е телефонски случај што може да биде во чекор со вашиот авантуристички начин на живот. Заштитете го телефонот со Куќиштето на Телефонот од гребнатини, испакнатини и удари без да го жртвувате вашиот стил. Внатрешната шема На Shockridge® му помага на вашиот телефон да се спротивстави на најтешките моменти во животот, давајќи ви заштита од капки до 10 стапки. Вашата следна авантура чека.. Заштити го онн. Вие заслужувате технологија која работи напорно како и вие. Кога станува збор за технологијата, он. не прави компромиси за квалитетот или не ја крши банката. Воведување на онн., брендот на лична електроника и додатоци создадени само за вас, без разлика дали сте секојдневен корисник или технолошки наркоман. Сите по ниски цени нема да најдете никаде на друго место. он. Телефонски Случај за i Phone 11, IPHONE XR, Иридентна Илузија : Пад тестиран на 10 стапки . Внатрешна шема на shockridge_ за дисипација на удари . Металик копче опфаќа . Заштита од удар на шокриџ. Одговара на i Phone 11, IPHONE XR.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата