Професионални делови, монтирање на моторот Шведска, хидраулична

Професионални делови, монтирање на моторот Шведска, хидраулична

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Професионални делови Шведска мотор монтирање на моторот PPS мотор е директна замена на OEM, која содржи иста високо квалитетна занаетчиство и материјали како оригиналната опрема што ја заменуваат. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентни и директно вклопување апликација. Ги исполнува или ги надминува спецификациите на ОЕ. Наменето да ги намали вибрациите на моторот и бучавата. Професионални делови монтирање на моторот Шведска, хидраулична.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата