Елита за бејзбол со 2 копчиња за мажи во Мизуно, големина дополнителна голема, шумско-сива

Елита за бејзбол со 2 копчиња за мажи во Мизуно, големина дополнителна голема, шумско-сива

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Нашиот дизајн на бејзбол со најлесна тежина има флексибилна, издржлива и ткаенина за влага. Бејзболиот во бејзбол со 2 копчиња Mizuno нуди изградба на сплит панел со ракави на Raglan за подобрен опсег на движење. Мизуно е јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесен, флексибилен и издржлив. Влажност за влага : Ја задржува потта подалеку од телото за време на играта . Изградба на плакети од 2 копчиња. РАГЛАН РАБОТНИК : За подобрен опсег на движење . Везено лого.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата