Tuphel Industries модерна графичка уметничка галерија на кралскиот портрет завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс

Tuphel Industries модерна графичка уметничка галерија на кралскиот портрет завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн

Това е достапна
DEN 1524.00
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : накит; Лице; Жена; Женски; Дама; Лице, портрет, кралски. Дизајн од Амелија Нојс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата