Краток ракав за правда за правда и долга панталона со 2 парчиња сет со маска за очи, големини 5-18

Краток ракав за правда за правда и долга панталона со 2 парчиња сет со маска за очи, големини 5-18

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Донесете позитивни вибрации на нејзината рутина за спиење со оваа класична девојка со 2 парчиња карирани пижами поставени од правда! Сетот со две парчиња вклучува врв на кратки ракави, пантало за спиење и координативна маска за очи. На горниот дел од краткиот ракав има шарен графички принт на предниот дел од горниот дел. Pant Pant Pant има печатење со карирани печати и нефункционално влечење. Сет со 2 парчиња вклучува : врвот на кратки ракави, долги панталони и координирање на маска за очи за спиење. Краток ракав на врвот : вратот на екипажот, краток ракав, графички принт на предниот дел. Пант : Стил на влечење, еластична лента за половината, нефункционално влечење, асортиман на карирана печатење. Сетот вклучува координирање на карирана маска за очи. Краток ракав Топ : 100% полиестерски дрес. Пант : 100% полиестерско руно. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата