Ноќта на вештерките череп анимирани очи предводени од кафеава пластика за Ноќта на вештерките, горниот декор, во

Ноќта на вештерките череп анимирани очи предводени од кафеава пластика за Ноќта на вештерките, горниот декор, во

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Начинот на славење на Ноќта на вештерките осветли дигитални очи за декорација на черепот на черепот е совршено плашлив декор парче за Ноќта на вештерките. Дали некогаш сте се запрашале како да го направите вашиот дом поинтересен и забавен за време на сезоната на Ноќта на вештерките? Едноставно вметнете ги батериите, вклучете го, поставете го и гледајте како черепот оживува! Овој череп е дизајниран да изгледа како вистински човечки череп за дополнителен плашлив допир што е сигурно да ги исплаши пријателите, семејството и трик или третирачи. За повеќе плашливо-куќни украси и додатоци, проверете на друг начин за славење на производи како плочи, додатоци за костуми, знаци и многу повеќе. Останете плашливи и многу се забавувате со начинот на славење на Ноќта на вештерките, осветлете ги декорацијата за таблети за череп за дигитални очи! Оперирана обложувалница, со 3*АА батерии (вклучени) . само за затворено употреба. Сензор за упатства за работа : Оваа поставка ќе ги активира светлата само кога ќе се активира сензорот за светлина. Ставката ќе работи за еден циклус со активирање на секој сензор/пробај ме : Оваа поставка ќе ги активира светлата само кога ќе се активира копчето „Обиди се со мене“. Предметот ќе работи за еден циклус со секое активирање „обидете се со мене“. Отстранете го копчето "Пробај ме" со исклучување на жицата од кутијата за батерии и отфрли. Копчето „Пробај ме“ е само за демо во продавница. ON : Оваа поставка постојано ќе работи со светлата . Сензор за светлина се активира. Череп со анимирани очи (ЛЕР). Големина : 5*9*8 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата