Обновен HP 15-DA0073WM 15,6 1TB хард диск 4 GB RAM 1. GHz лаптоп, природно сребро

Обновен HP 15-DA0073WM 15,6 1TB хард диск 4 GB RAM 1. GHz лаптоп, природно сребро

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Еден елегантен и стилски дизајн го прави овој привлечен лаптоп лесен за да се земе насекаде. ** Multi-Core е дизајниран да ги подобри перформансите на одредени софтверски производи. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Со својата прекрасна четкана тастатура и шарка во боја, паметно дизајнираниот HP лаптоп изгледа добро како што работи. Intelâ®optaneâ ¢ ви дава близу SSD перформанси без да го жртвувате складирањето на вашиот традиционален хард диск.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата