Каи 7. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Buick Regal Sportback

Каи 7. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, се вклопуваат - Buick Regal Sportback

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 x 7,5, 45мм, 5 двокреветни зборувани, 5 лагли 115мм шема на завртки, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашиот 2018-2020 Buick Regal Sportback. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребро од искра, одговара 2018-2020 година Буик Регал Спортбек 17 x 7,5, 45мм офсет, 5 двојно зборувано, 5 лагер 115мм шема на завртки, сите насликани сребрени искри, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата