Itzy Ritzy Silicone Baby Teether-BPA без новороденче со тети за новороденчиња со лесен за да се држите и текстурата на задната страна за масажа и смирување на болни, отечени непца, а

Itzy Ritzy Silicone Baby Teether-BPA без новороденче со тети за новороденчиња со лесен за да се држите и текстурата на задната

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Болните непцата не се совпаѓаат за силиконскиот тета во форма на авокадо. Itzy Ritzy Teethers се безбедни за непцата на бебето и отворениот дизајн ги прави лесни за да се сфатат малите раце. Тие се изработени од силиконски нетоксичен степен на храна и имаат текстура од едната страна за да масираат болки во непцата и да обезбедат олеснување на новите заби. Текстурата исто така му помага на вашето бебе да открие и да истражува нови сетила, па оди напред и џвакајте го ова. Itzy Ritzy Silicone Baby Teether-BPA без новороденче заби со лесен за да се држите дизајн и текстура на задната страна за масажа и смирување на болни, отечени непца, авокадо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата