Едноставно Дејзи, 14 20 Океански поглед Декоративен апстрактна перница за фрлање на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Океански поглед Декоративен апстрактна перница за фрлање на отворено

Това е достапна
DEN 384.00
Количината на стоката:

Време е да пливаме во летната сезона! Сигурно ќе направите голем поздрав со овие дизајни што сите ќе ги сакаат. Едноставно, перници за фрлање на отворено за одмор на плажа на Дејзи е брегот за да ја додадете летната атмосфера што ја посакувате. Едноставно маргаритка, океанот погледне апстрактна перница за фрлање на отворено : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата