Кратка обука за активни полначи на Reebok Mens и Big Mens, до големина 3XL

Кратка обука за активни полначи на Reebok Mens и Big Mens, до големина 3XL

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Овој тренинг на Reebok "Charger " е совршен за удобност за време на вашите вежби. Ова кратко е изработено од 100% материјал за блокирање на полињата (100% полиестер). Овој атлетски краток е дизајниран со ткаенина за брзо сушење, која е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и никогаш не мора повторно да застанувате или да забавите заради пот. Еластичната лента за половината и затворањето на прицврстувањето ја прегрнува половината за вклопување, додека плетената ткаенина виси совршено на колковите и нозете. Овие шорцеви се совршени за вашиот активен ден и вежби. Шорцеви за обука. Влечење на половината. Ателетски краток. 100 % полиестер. Лого на Делта Делта. Машинско миење ладно и суво суво на ниско ниво. Активно/атлетично.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата