Избор на Сем полнета кора Три месо замрзнато пица 31.8oz

Избор на Сем полнета кора Три месо замрзнато пица 31.8oz

Това е достапна
DEN 150.88
Количината на стоката:

Loversубителите на месото се радуваат : Изборот на Сем, полнета кора 5 месо пица е тука. Оваа срдечна пица започнува со крцкава, џвакана кора полнета со сијаго од Азијаго, Моцарела и Романо, што е на врвот со богато пиперони, две сорти колбаси, сочни парчиња говедско месо, и тенок стек, како и кремасто сирење од моцарела и сос од домати. Само пукајте го во рерната 24-26 минути и уживајте во вкусот на квалитетот на салонот за пица во удобноста на вашиот дом. Врзете го со малку мелена црвена пиперка за дополнителен зинг, или додадете свеж босилек за италијанска талент. Направете вечера дополнително задоволување со изборот на Сем, полнета кора од пица од 5 месо. Наречен по нашиот иконски основач, Брендот за избор на Сем им обезбедува на семејствата со врвни, квалитетни опции за храна и намирници со најдобра вредност. Со нашиот широк спектар на производи што опфаќаат намирници, спакувана храна, претходно спакувана дели, млечни производи и замрзната храна, ви нудиме прилагоден асортиман кој е иновативен и примамлив. Нашите автентични производи се инспирирани од нашето гордо наследство и денес им се верува од милиони клиенти кои ги користат низ целата нација. Изборот на Сем, полнета кора 5 пица со месо, 31,8 мл : кора полнета со сијаго, моцарела и романо сирење. На врвот со бибер, колбас, италијанска колбас, говедско месо и бифтек. Подготвени за помалку од 30 минути. УСДА провери. 0 G транс маснотии по порција. 390 калории по порција. 31,8 мл пица обезбедува околу 6 порции. Чувајте замрзнати додека не се подготвени да уживате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата