Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Флорали на мода лимонада“ - жолти, сини

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Флорали на мода лимонада“ - жолти, сини

Това е достапна
DEN 583.84
Количината на стоката:

Модата А до З, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за книги за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата