Трговска марка ликовна уметност Сиетл водата во текот на ноќта платно уметност од Јеил Гурни

Трговска марка ликовна уметност Сиетл водата во текот на ноќта платно уметност од Јеил Гурни

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Сиетл водата во текот на ноќта“ платно уметност од Јеил Гурни : Уметник : Јеил Гурни. Тема : Градски пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата