Екена Милвир 4 W 28 D 36 H Олимписки блок груба заграда за пила, западен црвен кедар

Екена Милвир 4 W 28 D 36 H Олимписки блок груба заграда за пила, западен црвен кедар

Това е достапна
DEN 652.64
Количината на стоката:

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата