Никелодеон Сончев ден - Постер за wallидови на пријатели, 14.725 22.375

Никелодеон Сончев ден - Постер за wallидови на пријатели, 14.725 22.375

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Овој меѓународен тренд на Никелодеон Сон Ден - Постер за wallидови на пријатели е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Никелодеон Сон Ден - Пријатели Постери за пласли за wallидови во рамки на трендовите имаат премија сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата