Единствени поволни цени за потпетици на платформата на жените блокираат потпетици над чизми со високи колени

Единствени поволни цени за потпетици на платформата на жените блокираат потпетици над чизми со високи колени

Това е достапна
DEN 615.84
Количината на стоката:

Сместена на покриена блок -потпетица, ова над чизмите со високи колена има класична заоблена пети, платформа и страничен поштенски патент. Дизајниран за да донесе висина на кој било изглед, овој стил може да се облече нагоре или надолу. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД - потпетица до пети - Висина на потпетиците- - Висина на платформата6 9 - 4 1/2- 1 3/86.5 - 9 1/8 - 4 1/2 - 1 3/87 9 1/ 2 4 1/2 - 1 3/88 9 5/7 - 4 1/2 - 1 3 /89 10 4 1/2 - 1 3/89,5 - 10 1/4 4 1/2 - 1 3/8 Единствени поволни цени за потпетици на платформата на жените блокирани потпетици над коленото високи чизми Вамп : ФАУКС кожа; Outsole : TPR; Пета : Абс. Цврста боја. Тркалезна пети. Чунки висока потпетица. Платформа. Затворање на патент. Над чизми со високи колени. Висина на пета : 4 1/2 инчи. Висина на платформата : 1 3/8 инчи. Висина на вратилото : 20 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата