Conceptsенски концепти Sport Grey Seattle Mariners Shoot Short & Tank Sett

Conceptsенски концепти Sport Grey Seattle Mariners Shoot Short & Tank Sett

Това е достапна
DEN 399.36
Количината на стоката:

Со ова прекрасно затворање на кратки и резервоари на Сиетл Маринерс од Концепти Спорт, можете да ги покажете вашите случајни во сите часови од денот. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. INSEAM мери приближно 3,25 ''. Официјално лиценциран. Лажички врат. Комплетот вклучува врвот на резервоарот и шорцевите. Без џебови. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Ракербек. Бренд : Концепти Спорт. Увезени. Графики за печатење на екран. Еластична лента за половината со влечење. Материјал : 60% памук/40% полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата