Sportsенски градски градник во Авиа, активна сет на резервоарот и хеланки, 3-парчиња

Sportsенски градски градник во Авиа, активна сет на резервоарот и хеланки, 3-парчиња

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Подготвено, поставете .. тренингот! Активниот сет на Авиа е лесна облека од глава до пети што е совршена за салата, трчање во паркот или само клоци назад и релаксирање. Симпатична, координиран изглед кој има спортски градник, резервоар и хеланки со џебови, овој сет исто така нуди неверојатно вклопување со стрии, така што останувате удобно, без оглед каква активност. Исклучиво на. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок преку колковите и бутовите. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; удобност еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : се печати; мек и истегнат материјал. Печатете активни хеланки за жени од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата