Kindубезни луѓе се мојот народ Фраза Виолетова диви цвеќиња врамени уметнички отпечатоци

Kindубезни луѓе се мојот народ Фраза Виолетова диви цвеќиња врамени уметнички отпечатоци

Това е достапна
DEN 328.32
Количината на стоката:

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата