Едноставно Дејзи 20 20 Sagebrush Декоративна перница за фрлање, аметист

Едноставно Дејзи 20 20 Sagebrush Декоративна перница за фрлање, аметист

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

"Променете го вашиот дом за украси за сезоната на есен со едноставно Daisy 20 " x 20 "Аметист мудрец со акцент перница од нашата колекција есенски каскади. Оваа перница ќе ја додаде заземјната естетика во вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја" Ве барав! Топлите тонови на оваа колекција ќе ве обвитлат во удобност и ќе ве воодушеват во текот на целата сезона. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата