Mukенски чизми за мода на мода, сива марка, САД, САД

Mukенски чизми за мода на мода, сива марка, САД, САД

Това е достапна
DEN 879.84
Количината на стоката:

Меки и слатки Muk luks lumse lumse Clementine Faux Fux Cuted прилагодливи чизми за вратоврска се убав начин за загревање! Убавите плетења и чудесните акценти на Fairisle ги облекуваат нозете со женствена мекост, додека симпатичните детали за вратоврска го влеваат вашиот пријатна изглед заедно. Издржлив ѓон значи дека овој симпатичен плетен чизми може да дојде со вас на сите ваши авантури. Мук Лукс, Clementsенски чизми за мода, Греј Марл, 9 М САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата