Козметички сет на принцезата Дизни

Козметички сет на принцезата Дизни

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Сега вашето мало девојче може да ужива во многу погледи инспирирани од принцезата. Со две сјајни лакови за коса, зачинет сјај за усни и прекрасна сенка на полски, таа ќе биде бел на топката! И сето тоа се вклопува во случај на бонус, совршено за разубавување во движење. Козметички сет на Дизни принцеза : 1 лак за џвакање со меурчиња. 1 сјај за усни од грозје. 2 лакови за коса. 1 носачки случај. Безбеден и нетоксичен. Полудувачки лак за нокти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата