Филтерот Пентиус Паб Пентиус се вклопува во Изберете: 2004- Сузуки Верона

Филтерот Пентиус Паб Пентиус се вклопува во Изберете: 2004- Сузуки Верона

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Пентиус Ер Филтер изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме филтер за воздух за буквално секој автомобил на патот денес. Филтерот за воздух Пентиус се достапни за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Pentius PAB10255 Pentius Filter одговара Изберете : 2004-2006 Suzuki Verona и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата