Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Слаби средно издигнување на фармерки на глуждот, женски

Фармерки со Софија од Софија Вергара Софија Слаби средно издигнување на фармерки на глуждот, женски

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

Ексклузивен en. Еден по клиент, додека трае снабдувањето. Измалени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/medidas de la modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Поштенски мува и затворање на копчињата; контурирана половината; Јамки за појас/Bragueta con Cremallera y Botón; Cintura contorneada; Презилис пара Цинтун. Estampado de животни : 98% алгодон; 2% спандекс. Uno por Cliente, Mientras Duren Los Suministros. Машинска миење/Лавадо А Máquina.Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има слабиот фит и контурен половината за најзлатениот изглед досега! Исклучиво на. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате. eldora/сиво утро : 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан; Печатење на животни : 98% памук/2% спандекс/боја Елдора/Мажана Грис : 56% Алгодон; 25% полиестер; 18% вискоза; 1% еластано.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата