Човечки чевли за чамци за жени

Човечки чевли за чамци за жени

Това е достапна
DEN 792.00
Количината на стоката:

Чевли за чевли со чамци со слава слава е симпатичен спин на класичниот профил на рамни чевли. Горниот платно е елегантен и издржлив и има прекрасен сет на минијатурни ленти за зајакнување на наутичкиот изглед. Во внатрешноста на станот се наоѓа маснотии за пена од перница за удобност, додека белиот контраст што се залепува наоколу создава остар изглед. Флексибилната надворешна плоча е изработена од текстил и пластика, додека на предниот дел има кревет со тркалезни пети. Чевли за обичен брод е достапен во различни разновидни стилови и работи добро со пар слаби фармерки, бели панталони или ромпер со светла боја. Изборен слава чевли за обичен брод за жени : Горна : 100% платно. Outsole : 64,04% полиестер, 35,96% TPR. Меморија за пена. Предни ленти. Зашивање на бело контраст. Тркалезен кревет за пети. Достапно во разновидни стилови. Миење на рака во ладна вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата