Атлетски дела момчиња долга ракав графичка маица, пакет, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња долга ракав графичка маица, пакет, големини 4- & хаски

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Мора да се има суштинско значење за секое активно момче, активен активен пакет со 2 пакувања со атлетски работи со атлетски дела, не само што изгледа одлично, туку и одлично се одвиваат добро во секоја спортска активност. Овие тимови имаат активно вклопување, не премногу тесни или премногу лабави, јака на вратот на екипажот, совршено за секој спорт и со вграден вграден влага за влага. Willе го задржи вашето дете свежо и удобно дури и на најжешките денови. Мека и дишечка ткаенина направена од 100% рециклиран полиестер ги прави овие тимови целосно еколошки. Овие онлајн-ексклузивни снопови со 2 пакувања вклучуваат 2 различни графички тимови совршени за мешање и совпаѓање со какви било кратки или пот. Пакет со 2 пакувања. 100% рециклиран полиестер. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Активно вклопување. > Долг ракав. Вратот на екипажот. Достапно во големини на хаски. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата