Безвременска вистина црна маска за јаглен што го лади освежување на ладење

Безвременска вистина црна маска за јаглен што го лади освежување на ладење

Това е достапна
DEN 47.68
Количината на стоката:

Безвременска вистина ламинира за освежување на ладење, црна маска од јаглен комбинира нане, невен, екстракт од тропски алги, освежување на престојот и Транексамична киселина, ја смирува, омекнува и осветлува кожата помагајќи ја нејзината циркулација по изложеноста на сонце. Екстракт од тропски алги и нане душеци и ладна кожа. Ја ублажува и осветлува кожата по изложеноста на сонце. Одлично за чувствителна и иритирана кожа. Нема додаден мирис или алкохол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата