Ентони на отворено плетен салон мултибрален

Ентони на отворено плетен салон мултибрален

Това е достапна
DEN 8639.84
Количината на стоката:

Додадете егзотичен допир на вашиот двор со сетот за дневна салон Тоскана. Со тркалачки криви овие столчиња се изградени за удобност и стил. Овие плетени столици имаат трајна конструкција која е и отпорна на временските услови и УВ -заштитени. Сетот вклучува : две (2) прилагодливи салони столици. Боја : Браун. Материјали : PE Wicker. Заврши : Браун. Удобна дневна со прилагодлив грб. Отпорен на временски услови. УВ заштита. Прилагодливи нозе и назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата