Mirtирна црвена црвена чикаго бикови темјан боксерски три-мешавина од маица со врат V-врат

Mirtирна црвена црвена чикаго бикови темјан боксерски три-мешавина од маица со врат V-врат

Това е достапна
DEN 318.40
Количината на стоката:

Никој нема да се прашува кој е вашиот омилен тим кога ќе ја носите оваа маица за боксерски маица во Чикаго Булс. Три-мешавината ткаенина има дизајн на контрастна боја што ги прави графиките во Чикаго Булс уште позабележителна. Ќе го свртите вниманието кон вашата случајна во оваа ти-врат. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Увезени. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Материјал : 67% полиестер/29% рајон/4% спандекс. V-врат. Краток ракав. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јарем во боја на контраст. Зашиени ленти за ракави. Бренд : Облека за странична страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата