Ширина ширина на ширина на ширина на Витни, црвена 6,5

Ширина ширина на ширина на ширина на Витни, црвена 6,5

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Peerage Whitney Women Wide Ship Step-in Skimmer е задолжителен за оваа сезона со својот прекрасен сјаен прекршен преден дел. Оваа дама 0,5 "Ниска потпетица на пети-пети станови има горната кожа од микрофибер, заедно со дополнителна амортизирана влошка и затворен грб. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни и лесни гумени материјали за максимална површинска зафат за да им дадете поддршка на нозете цел ден . Испорака на сите производи. Во чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Микрофибер кожа. Широк (W). 0,5 "потпетица. Издржлив и лесен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата