МАТ за комунални услуги FanMats, Универзитет во Мисисипи

МАТ за комунални услуги FanMats, Универзитет во Мисисипи

Това е достапна
DEN 224.00
Количината на стоката:

Заштитете го подот и покажете ја лојалноста на вашиот тим со Универзитетот во Мисисипи Фанматс Алатка Мат. Официјално е лиценциран и забавен подарок за кој било обожавател на тимот. Висококвалитетната гумена конструкција ја прави трајна и долготрајна. Штрајкувајте на горната површина обезбедува влечење и цврсто подножје, додека поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга надвор од своето место. Длабоките сртови ставаат нечистотија, вода и остатоци, држејќи ја од подот и ги чистат дното на чевлите. Овој алатка за подни подни има разноврсен дизајн, така што може да се користи во автомобил, камион или SUV, како врата или на подот на работилницата. Чистењето е исто така едноставно и лесно. МАТ за комунални услуги Fan Mats, Универзитет во Мисисипи : Покажете го вашиот тимски дух. 100% рециклирана винил конструкција. Длабоките сртови ќе ја заробат нечистотијата, водата и остатоците, заштитувајќи ги вашите подови. Едноставно, испуштете се и исушете го воздухот за чистење. Официјално лиценциран мат за автомобили. Издржлив. Поддршка за не-лизгање. Може да се користи како автомобилски задни подни душеци за автомобили, камиони и SUV, или како дормати или душеци за работна површина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата