Удобно зафаќа капакот на воланот - тркачки зафат со средна црна боја

Удобно зафаќа капакот на воланот - тркачки зафат со средна црна боја

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Возете како професионалци со удобност зафаќаат зафат за трки. Со вградени ергономски дизајнирани гребени со прсти, оваа прекрасна покривка ќе му даде на вашиот волан изглед и чувство на спортски автомобил. Направено од луксузен материјал сличен на кожа во 4 големини и 3 бои, ова покритие на воланот е совршено за луѓето кои едноставно сакаат да возат. Издржлив вметнат гума од гума; Мек винил материјал; Водство за подобрено зафат и спортско чувство; 3 големини за да одговараат на повеќето тркала што се управуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата