Swisstech Машка и голема машка парка јакна, до големина 5xl

Swisstech Машка и голема машка парка јакна, до големина 5xl

Това е достапна
DEN 431.68
Количината на стоката:

Заграда за постудена температура и студени ветрови со парка во тешка категорија од Свисстех. Одликувајќи се со повеќе внатрешни и надворешни џебови за да ги задржат најважните работи, оваа поштенска парка е исто така истакната со отстранлив аспиратор за тој дополнителен дел од покриеноста кога ќе започнат ветровите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. тешка тежина. Одвојлив аспиратор. Затворање на двонасочно затворање. 4 надворешни џебови; 3 внатрешни џебови. Ребрест врат и манжетни. Outshell : 100% најлон; Ребра : 98% полиестер/2% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка парка јакна од Свисстех.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата