Момци за чудо нација, кои се појавија товари џогери, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација, кои се појавија товари џогери, големини 4- & хаски

Това е достапна
DEN 320.00
Количината на стоката:

Совршен избор за секојдневни моменти и целодневно носење. Објасните товари на овие момчиња од Wonder Nation се направени во удобност ќе ткаат со истегната и прашкана завршена. Спарете го со неговиот омилен нација на чудо или на нација и тој е поставен. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Детали за ременот однапред. Ockебови : странични џебови; Товарни џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Затегната и прашканата завршница. Докажано дете тешко : засилени колена. Момци на карго -џогери од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата