Симпсонови: Д'О на мртвите - постер за wallидови на черепи, 14.725 22.375

Симпсонови: Д'О на мртвите - постер за wallидови на черепи, 14.725 22.375

Това е достапна
DEN 383.84
Количината на стоката:

Овој тренд на меѓународните трендови Симпсонови : Д'О на мртвите - Постери за wallидови на черепи е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International The Simpsons : D'Oh of the Dead - Skulls Wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатенска завршница што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата