Asonејсон Максвел, преголем палто на Шерпа

Asonејсон Максвел, преголем палто на Шерпа

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Освежете ја вашата есенска гардероба со оваа јакна Jејсон Максвел Теди. Ткаенината Шерпа ќе ви даде трендовски, гламурозен изглед додека ве одржува пријатно и топло. Достапно во разновидни бои. Јакна Шерпа; Мазна постава; Преголемо вклопување; Долги ракави; Јака; Предни џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата