Г -дин и г -ѓа Т јагода Даикири Маргарита Микс, 59. Фл Оз, шише

Г -дин и г -ѓа Т јагода Даикири Маргарита Микс, 59. Фл Оз, шише

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Послужете малку забава на следната забава или семејно собирање со мешавината на г-дин и г-ѓа Т на јагода-дакири Маргарита. Создадени од Херб и јуни Тејлор во Лос Анџелес, г-дин и г-ѓа Т прави квалитетни миксери од 1960 година. Изработено со шеќер од трска за направен вкус од нула, миксот јагода-дакири Маргарита е подготвена да се меша со вашите омилени духови Веднаш од шишето. Достапно во асортиман на вкусови од слатко до солени и извори од само најмногу премија состојки, можете да го вкусите квалитетот во секоја голтка на секој миксери на MR & MRS T. Загарантирана пријатна толпа, мешавината од јагода-дакири Маргарита е усовршена со направена со шеќер од трска и пире од јагода, спарено со зачудувачка навестување на вар. Можете исто така да уживате во одличниот вкус како девица коктел. Измешајте вкусна јагода-дакири маргарита како професионалец со вкус на мешавината на г-дин и г-ѓа Т на јагода-дакири. Ве молиме, уживајте одговорно. Направено со квалитет : Изработено со шеќер од трска и извори од само најмногу премија состојки, можете да го вкусите квалитетот во секоја голтка на секој миксери на MR & MRS T. Совршен рецепт : мешавината од јагода-daiquiri маргарита е усовршена со вкусот на дебели јагоди спарени со курва навестување на вар. Направено од нула вкус : Со направен вкус од нула, можете да уживате во тоа како традиционална јагода-дакири маргарита или како вкусен девица коктел. Миксер за коктел : Миксот на јагода-Дакири Маргарита е подготвена да се меша со вашите омилени духови веднаш надвор од шишето. Доверлив бренд : Г -дин и г -ѓа Т прави квалитетни миксери за пијалоци уште од 1960 година и е главен дел од американските домови. Едно шише од 1,75 литри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата