Parvez Taj Sleeper Rose Rose Art Print на четкан алуминиум

Parvez Taj Sleeper Rose Rose Art Print на четкан алуминиум

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на метал, создавајќи необичен трепер. Parvez Taj Printed Final Art Flowers Уметнички отпечатоци : ликовна уметност УВ мастило печатење на четкан алуминиум од Парвез Таџ. Алуминиумот се појавува на боите и создава иридесен трепер, што дава длабочина на просторијата. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предниот дел на уметноста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата