Слики печатени светски култури врамени уметнички принт

Слики печатени светски култури врамени уметнички принт

Това е достапна
DEN 683.84
Количината на стоката:

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со обликување, давајќи им на секој дизајн убава естетика. Апстрактна коњ 20 "x 16" wallидна уметност : Предмет : Сè уште живот. Прекрасно врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно за виси, не се потребни карактеристики на склопување подготвени за виси. Рамка : Да. Облик : Правоаголник. Тип на огледало : Целосна должина. Ориентација : вертикална. Тип на монтирање : над доормимензиите. Севкупна ширина - од една до страна : 16,5 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1.125". Севкупна тежина на производот : 17 фунти. Севкупна висина - од горе до дно : 52,5 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата