Ekena Millwork 8 W 20 D 20 H Funston Rough Sawn Arts and Cartures Outloker, Douglas Fir

Ekena Millwork 8 W 20 D 20 H Funston Rough Sawn Arts and Cartures Outloker, Douglas Fir

Това е достапна
DEN 623.84
Количината на стоката:

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата