килим на гроздобер подрачје на NuLoom Anaelle, 5 '8', сина

килим на гроздобер подрачје на NuLoom Anaelle, 5 '8', сина

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Наменето за модерен начин на живот, овој килим зема класичен мотив и го воздигнува преку софистицирани палети на бои. Машина направена од полипропилен, можете да бидете сигурни дека знаете дека имате рафиниран изглед на парче од наследство со лесно одржување на синтетичко влакно. Наменето за модерен начин на живот, овој килим зема класичен мотив и го воздигнува преку софистицирани палети на бои. Машина направена од полипропилен, можете да бидете сигурни дека знаете дека имате рафиниран изглед на парче од наследство со лесно одржување на синтетичко влакно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата