Rela devind и добијте гола фраза шармантна вознемиреност за цртање на платно уметнички принт

Rela devind и добијте гола фраза шармантна вознемиреност за цртање на платно уметнички принт

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 20 x 1,5 x 48 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата